Dobrodosli na Zona-Gaming
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomePortalGalleryLatest imagesTražiRegistracijaLogin

 

 Prijave za admine

Go down 
+12
not
akone
eMIR`
cyber
.NewT^^
Sunny
MuJKaNnN^^
Quartzz_
Excalibur
crazy_boy
admin
Orb1t
16 posters
Idi na stranicu : 1, 2, 3  Next
AutorPoruka
Orb1t

Orb1t


Broj komentara : 15
Reputation : -2
Join date : 2010-11-05
Age : 28
Mjesto : Tuzla

Prijave za admine Empty
KomentarNaslov komentara: Prijave za admine   Prijave za admine EmptyMon Nov 15, 2010 7:41 pm

Da li su prijave za admine otvorene i ako su otvorene gdje se moze konkurisati?
Na vrh Go down
admin
Admin
admin


Broj komentara : 34
Reputation : 3
Join date : 2010-03-02
Age : 31
Mjesto : Svajcerska

Prijave za admine Empty
KomentarNaslov komentara: Za admina   Prijave za admine EmptyMon Nov 15, 2010 10:09 pm

MORATE DA IMATE 150 ODIGRANIH SATI NA SERVERU

LINK DE MOZETE DA VIDITE VASE SATOVE

http://www.gametracker.com/server_info/78.46.81.45:27003/top_players/

DA VIDITE KOLKO SATOVA IMATI

Exemple : Search for a player: ISPOD KUCATE VASE NICK SA KOJIM IGRATE NA SERVERU


UPOZORENJE!
UKOLIKO DOSADUJETE I MOLITE ZA ADMINA, NECETE GA DOBITI NIKADA!
TIME SI SAMO POGORSAVATE MOGUCNOSTI I NISTA VAM NE POMAZE!
ONAJ KOJI JEDNOM IZGUBI/OSTANE BEZ ADMINA, VISE NEMA PRAVO BITI ADMIN NA SERVERU!


--------------------

NOVA I POSEBNA MOGUCNOST DOBIJANJA ADMINA!
BUDITE IGRAC SA NAJVISE SATI ODRIGRANIH NA SERVERU I DOBIJATA ADMINA FREE!




Z0N4 T3@M
Na vrh Go down
http://www.hosting-mb.ch
Orb1t

Orb1t


Broj komentara : 15
Reputation : -2
Join date : 2010-11-05
Age : 28
Mjesto : Tuzla

Prijave za admine Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Prijave za admine   Prijave za admine EmptyTue Nov 16, 2010 12:03 pm

Joj ne znam gdje sam dole na listi ali uvjeren sam da barem imam vise od 100 sati
Imam i neke dobre prijatelje admine koji me poznaju kao crazyboyFOREVER i admin Nii (neznam jeli on i sada admin?)
oni su svjedoci da igram vec duze vrijeme
Na vrh Go down
crazy_boy

crazy_boy


Broj komentara : 80
Reputation : 1
Join date : 2010-03-06
Age : 26
Mjesto : sarajevo

Prijave za admine Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Prijave za admine   Prijave za admine EmptyTue Nov 16, 2010 12:59 pm

Nemas preko 100 sati....
ja cak imam oko 50...
kad smo vec kod prijava:
nick: crazy_boy4EVER
iskustvo:
znam mnogo amx komandi....
ak se sta nezna ima google Smile
imao sam admina na x-areni.....
server: surf
Na vrh Go down
Excalibur




Broj komentara : 1
Reputation : 0
Join date : 2010-11-16

Prijave za admine Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Prijave za admine   Prijave za admine EmptyTue Nov 16, 2010 10:57 pm

Orb1t (citat):
Da li su prijave za admine otvorene i ako su otvorene gdje se moze konkurisati?
SUnshine poznajes me vec dugo ja sam excalibur kad je pao server vise neam admina...da li mozes da ponovo stavis admina cesto sam na serveru i dovodim raju...sellam
Na vrh Go down
Quartzz_

Quartzz_


Broj komentara : 4
Reputation : -2
Join date : 2010-11-22
Age : 25
Mjesto : rajvoSa

Prijave za admine Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Prijave za admine   Prijave za admine EmptyTue Nov 23, 2010 10:03 pm

Eh ovako... Zelio bih i ja da se prijavim za admina Surf servera...

Ime: Mateo (Teoma)
God: '98 :$
Iskustvo u amx - u: Pihhh... Bio sam na puno srv admin Very Happy Cak sam imao i svoj srv :$
Iskustvo u cs - u: Cs igram 6 punih god Very Happy
Vrijeme: Nisam bas puno sati proveo na srv, ali samo zato svaki BUKVALNO svaki dan na srv - u. Gledam one cheatere i spawnere kako se blamiraju.
Obrazlozenje: Zelim da postanem admin, zato da bih poboljsao srv, naucio igrace kako treba igrati xD, Bannovat' cheatere, slayat spawnere, itd.

Et'... Nadam se da cete prihvatiti aplikaciju za admina Smile

Edit: Nick mi je Quartzz_
Na vrh Go down
MuJKaNnN^^




Broj komentara : 1
Reputation : 1
Join date : 2010-11-30

Prijave za admine Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Prijave za admine   Prijave za admine EmptyTue Nov 30, 2010 4:41 pm

Edin (Mujkan)
13 god
imao sam dosta admina dosta sam iskusan sa amx_
cs igram 2 i pol godine surf nekoliko mjeseci oko pola godine..
Neznam vrijeme jer jedno vrijeme mi je server bio not-respoting ali sam igrao na nicku Mr. Makazas Smile dugo vremena!
Zelim da postanem admina na ovom srw da banujem cheatere..da se druzim sa nekoliko admina inace mojih jarana sa srw (orbit, black hawk, crazboy4ever, nii.....)
Na vrh Go down
Sunny

Sunny


Broj komentara : 6
Reputation : 1
Join date : 2010-11-30

Prijave za admine Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Prijave za admine   Prijave za admine EmptyTue Nov 30, 2010 6:51 pm

Ćosaa poznat kao sunny sunny prijavio se maksuz na forum samo da se prijavim za admina....Igram duzze vrijeme na serveru... Od pada servera pa do danas sam prikupio 2415 min na serveru...



Pozz...


Ubrzo ocekujem PW Razz
Na vrh Go down
.NewT^^

.NewT^^


Broj komentara : 30
Reputation : 0
Join date : 2010-03-08

Prijave za admine Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Prijave za admine   Prijave za admine EmptyThu Dec 02, 2010 11:38 pm

Sunny (citat):
Ćosaa poznat kao sunny sunny prijavio se maksuz na forum samo da se prijavim za admina....Igram duzze vrijeme na serveru... Od pada servera pa do danas sam prikupio 2415 min na serveru...



Pozz...


Ubrzo ocekujem PW Razz


ZAVRSIO SI SA SURF SERVEROM BANNED 4EVER WH

poz odo u grad ceko sam da se zalis u zalbe za ban al nisi ....cao
Na vrh Go down
cyber




Broj komentara : 12
Reputation : 1
Join date : 2010-05-01
Age : 28
Mjesto : Novi Pazar

Prijave za admine Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Prijave za admine   Prijave za admine EmptySun Dec 05, 2010 1:11 am

jel mogu ja dobit admina na serveruu??bio sam admin dok je bila stara x arena pa ako mogu i sada dobiti admina


nick: CyBeR <3 AnCi
server:surf
iskustvo:admin na vise servera:balkan zona na vasoj staroj x areni ...

ako mogu ponovo dobit...javite mi ...cek ogd Smile Smile Smile
Na vrh Go down
eMIR`




Broj komentara : 1
Reputation : 0
Join date : 2010-10-16

Prijave za admine Empty
KomentarNaslov komentara: eMIR   Prijave za admine EmptySun Dec 05, 2010 10:31 pm

Nick:eMIR
God:93
Vrijeme:Nocni Igrac Smile
Server:PUB
Na vrh Go down
akone

akone


Broj komentara : 27
Reputation : 0
Join date : 2010-12-06

Prijave za admine Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Prijave za admine   Prijave za admine EmptyMon Dec 06, 2010 2:41 pm

Admine da znas ja sam onaj sto je poslao onu poruku za orbita na facebooku.To ti je posle crazy proslijedio.

DOsta sam aktivan na surf serveru, pro igrac sam, i igram na serveru jos od x-arene.

Nick:KinG OrgasmuS One

iskustvo:imao admina na par surf servera, znam dosta amx komandi i bio sam jedan od najjacih igrac na raiders surfu.


server za koji konkurisem:surf


Usput dobar prijatelj sam crazy_boy i kada je odsutan izvjestavam ga o stanju na serveru.


Hvala. Very Happy
Na vrh Go down
not




Broj komentara : 14
Reputation : 0
Join date : 2010-12-05
Age : 26
Mjesto : alipašino

Prijave za admine Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Prijave za admine   Prijave za admine EmptyMon Dec 06, 2010 10:57 pm

bounce
Na vrh Go down
not




Broj komentara : 14
Reputation : 0
Join date : 2010-12-05
Age : 26
Mjesto : alipašino

Prijave za admine Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Prijave za admine   Prijave za admine EmptyMon Dec 06, 2010 11:03 pm

e owako ja sam aktivan na surfu..
nick:not
server:surf
godiste:97 Surprised
iskustvo:ne bas veliko al imam dobre prijatelje (npr crazy_boy)pa naucicu brzzooo....
aktivan sam dosta na serveru iako nemam bas puno sati cuo sam za njeg nedavno...
ocu da budem admin jer ih u zadnje vrijeme nama dosta uvijek na serveru pa da nepricam sta neki rade..(pale se citovi killa u mario i josh mnogo toga)
eto ja sam svoje zavrsio...
zz... Laughing
Na vrh Go down
.NewT^^

.NewT^^


Broj komentara : 30
Reputation : 0
Join date : 2010-03-08

Prijave za admine Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Prijave za admine   Prijave za admine EmptyMon Dec 06, 2010 11:23 pm

1 nije ovo turski bazar za admina

2 ni jedan od vas koji su se predlagali za admina nema veze sa vezom

Na vrh Go down
cyber




Broj komentara : 12
Reputation : 1
Join date : 2010-05-01
Age : 28
Mjesto : Novi Pazar

Prijave za admine Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Prijave za admine   Prijave za admine EmptyMon Dec 06, 2010 11:39 pm

aeee newt uredu je bratee...vazno je da si ti najbolji i najpametniji....svako ima prasvo pitat za admina a sunshine ce odluciti da li ce mu dati...meni je dao na starom serveru i svi su govorili da sam dobar admin i zasto ne bi pitao opet da mi da...ti se ne moras u sve mesat...
Na vrh Go down
.NewT^^

.NewT^^


Broj komentara : 30
Reputation : 0
Join date : 2010-03-08

Prijave za admine Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Prijave za admine   Prijave za admine EmptyMon Dec 06, 2010 11:55 pm

cyber (citat):
aeee newt uredu je bratee...vazno je da si ti najbolji i najpametniji....svako ima prasvo pitat za admina a sunshine ce odluciti da li ce mu dati...meni je dao na starom serveru i svi su govorili da sam dobar admin i zasto ne bi pitao opet da mi da...ti se ne moras u sve mesat...

a zasto smaras? oko admina si se ikad upitao?

ima ti lijpo napisano ko trazi admina nece ga nikad dobit... procitaj malo forum...
Na vrh Go down
.NewT^^

.NewT^^


Broj komentara : 30
Reputation : 0
Join date : 2010-03-08

Prijave za admine Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Prijave za admine   Prijave za admine EmptyTue Dec 07, 2010 12:03 am

P.S:
nema nigdje konkursa kad bude napisete prijavu i cekate dan dva ako ne dobijete poziv nikom nista a ne smarate kako

nisam dobio daj msn heada itd....

i usput ja sam ti dao adresu foruma jer si pitao kako da se prijavis i ti si se prijavio i nisi dobio poziv i dalje mene smaras

oko necega sto se mene ne tice.... dodjem s posla malo na server da se malkice iskuliram a ti mene smaras dan uz dan za

admina, rekao sam ti lijepo adresu foruma prijavis se i cekas ako dobijes dobijes ako ne ne nije smak svijeta i nije razlog

da nas smaras... znas dobro kolko sam ti puta sam danas reko da ne smaras ti i dalje mene na @say ubijas jednim te

istim pitanjem na koje si prvi put dobio odg.
Na vrh Go down
cyber




Broj komentara : 12
Reputation : 1
Join date : 2010-05-01
Age : 28
Mjesto : Novi Pazar

Prijave za admine Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Prijave za admine   Prijave za admine EmptyTue Dec 07, 2010 12:07 am

nemoj tako da lazes da te smaram...lepo sam te pitao za msn admina jer sam bio poslao poruku na jednu adresu a crazy nije bio siguran da li je ta i samo sam te to pitao...ako si nervozan ne moas to na nas igrace prosipat,a uostalom admin si i trebas nam odg na pitanja
Na vrh Go down
crazy_boy

crazy_boy


Broj komentara : 80
Reputation : 1
Join date : 2010-03-06
Age : 26
Mjesto : sarajevo

Prijave za admine Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Prijave za admine   Prijave za admine EmptyTue Dec 07, 2010 12:35 am

ovako newt on se raspitao...
na surfu nema ni kako da headove kontaktiras ni link od foruma... znaci nista ne pise
kako se zadnji put restartovao server....
nemoj sve uzimat zdravo za gotovo......
akone-a znam u rl.. lik je dobar i sve...
malo mu iskustva fali i lahko se naljuti...
not se voli malo previse salit... ne igra bas lose al nema iskustva...
a za cybera garantiram....
imao je admina na x-areni...
on bi bio jedan od pravih aktivnih admina koji znaju radit svoj posao...
tj kao jerk, ja i newt.....
kao sto sam rekao cybera znam....
i ps
cyber te nije smarao vec se pokusavao raspitat kako da admina dobije jer ne pise ni link
foruma ni msn heada kao na publicu....

pozdrav
crazy_boy
Na vrh Go down
.NewT^^

.NewT^^


Broj komentara : 30
Reputation : 0
Join date : 2010-03-08

Prijave za admine Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Prijave za admine   Prijave za admine EmptyTue Dec 07, 2010 1:05 am

crazy doso si kasnije kad si ti doso piso mi je 3 ili 4 puta a prije da ne govorim

a za istresanje igraca nemoj da lazes djete ja rijetko kad nesta napisema na say uvjek koristim psay sam dobro znas i tebi sam govorio da smaras

drugo zar nije vako bilo udjem na server ti govoris marko kill u gun, prodje 10 sek pitas kako kontaktovat sunshina?( to si me pitao kad sam ti dao adresu od foruma), nakon 5 sek o5 saljes jedno te isto pitanje, o5 nakon 5 sek pises jel ba, ja ti lijepo kazem smaras, ti i dalje posaljes nekoliko @says i ja ti o5 kazem da smaras. zelis da ti opet ponavljam da ides na forum i prijavis se ne ti i dalje smaras i udje crazy i on ti govori forum jedno 300x ti i dalje nesta pises dok hvala bogu nisi skonto forum da forum.. i eto nadam se da t je objasnio kao sto sam ti ja rekao prije neki dan kad si pito...ali nisi sluso to je druga stvar...

i pazi na tipkanje sljedeci put ja se ne istresujem na nikog nisam djete poput tebe da lazem i tako to...
Na vrh Go down
cyber




Broj komentara : 12
Reputation : 1
Join date : 2010-05-01
Age : 28
Mjesto : Novi Pazar

Prijave za admine Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Prijave za admine   Prijave za admine EmptyTue Dec 07, 2010 2:03 am

neee uospste nije bilo tako ...jednom sam te pitao ti nisi odg.posle sam jos jednom ti si rekao ne smaraj i posle je crazy pitao sta je cyber...pitacemo njega kako je bilo?samo sam te dva puta pitao...i bas zato sto nisi dete ti govorim da se istrasas na nas...dodjes sa posla nervozan i odma te neko smara ...ja sam te to jednom pitao i odma si se poceo derat...posle sam sa crazy pricao ti si i dalje pricao kako te smaram a nisam ti vise posle ni rec rekao
Na vrh Go down
.NewT^^

.NewT^^


Broj komentara : 30
Reputation : 0
Join date : 2010-03-08

Prijave za admine Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Prijave za admine   Prijave za admine EmptyTue Dec 07, 2010 4:02 am

kakve veze crazy ima kad je momak uso 5 min poslje mene a cim sam uso poceo si pisati na @say...al ok lazem...rijeist cu ja to na drugi nacin....

i zadnji put ti govorim ne govori gluposti, daj mi primjer kad sam se ja istreso na igrace ???? kad sam ja to na chat prico majketi ? kad sam reko nesta nekom igracu debilu budalo ili nesta tako? ne ko ti i kompanija psujete boga i tako dalje (poslje se cudite zasta ban), ako imam nekom nesta da kazem na psay kazem po milioni ti put i nemoj me pravit budalom.

budi pozdravljen

last cooment
Na vrh Go down
cyber




Broj komentara : 12
Reputation : 1
Join date : 2010-05-01
Age : 28
Mjesto : Novi Pazar

Prijave za admine Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Prijave za admine   Prijave za admine EmptyTue Dec 07, 2010 1:06 pm

neee newt crazy je usao odma posle tebe posle 2 min...i samo hocu da ti kazem da sam te dva puta pitao i ti si odma poceo slat da smaram i tako...eto na mene si se nesto istresao...a ja nisam od tih koji psuju boga i slicno ...verujem u boga i ne psijem...samo hocu da kazem da si mi mogao lepo rec ne znam ili tako nesto a ne odma pisat ae cuti smaras dosadan si i tako...budi i ti pozdravljen..zz
Na vrh Go down
akone

akone


Broj komentara : 27
Reputation : 0
Join date : 2010-12-06

Prijave za admine Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Prijave za admine   Prijave za admine EmptyTue Dec 07, 2010 1:39 pm

Not ti si jedan od onih koji killaju u mario, neznas amx komande i krsis pravila.Nisi los igrac.

Newt ucini nam svima uslugu i odjavi se sa foruma, jer tu tvoju filozofiju neces meni prosipat vidio sam te na serveru nisi neki igrac, stavise not i ja smo bolji od tebe.Odluka nije na tebi nego na Head adminu ko ce dobiti admina na surfu.

RIjetko kad si na serveru, kada te nema trazis izgovore.Ako zelis admina budi aktivan kao ja i crazy i nece biti problema.


akone: komentar modifikovan dana: Tue Dec 07, 2010 1:44 pm; prepravljeno ukupno 1 puta
Na vrh Go down
Sponsored content





Prijave za admine Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Prijave za admine   Prijave za admine Empty

Na vrh Go down
 
Prijave za admine
Na vrh 
Stranica 1/3Idi na stranicu : 1, 2, 3  Next

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
Dobrodosli na Zona-Gaming :: Važna Obaveštenja :: Pitanja za HEAD ADMINE-
Idi na: